Τρίτη, 30 Αυγούστου 2011

Τα πορτρέτα


Δεν χρειάζεται να υπάρχει φωτογένεια για να δημιουργηθεί ένα όμορφο πορτρέτο.
Με τη βοήθεια της τεχνολογίας μπορεί κανείς να ανακαλύψει το μοντέλο που κρύβει μέσα του και να δημιουργήσει την εικονική πραγματικότητα που επιθυμεί.
Οι χρυσοί κανόνες για ένα εντυπωσιακό αποτέλεσμα μπορεί να είναι, μια στάση με χαμόγελο, ή ένα βλέμμα σοβαρό, ή ένα μυστηριώδες βλέμμα, που να μαγνητίζει καλύπτοντας ή αποκαλύπτοντας τον εσωτερικό κόσμο του μοντέλου και λίγες γνώσεις του photo shop.
Το αποτέλεσμα μπορεί να είναι εκπληκτικό!






Δείτε παρακάτω μερικά ακόμα αξιόλογα πορτρέτα...
 

Οι επιτυχόντες στα ΑΕΙ και ΤΕΙ, του Ενιαίου Λυκείου Βαλτινού



Ο πίνακας με τα ονόματα των επιτυχόντων στα ΑΕΙ και ΤΕΙ του Ενιαίου Λυκείου Βαλτινού, με το σύστημα 90 %.


1) Γακοπούλου Δήμητρα του Στεφάνου και της Ελένης:
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2) Γεωργούλα Αθανασία του Δημητρίου και της Λαμπρινής:
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3) Γεωργούλα Σωτηρία του Χρήστου και της Παρασκευής:
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
4) Γιαννοτάκης Γεώργιος του Αθανασίου και της Αικατερίνης:
ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5) Ζάχου Ευφροσύνη του Δημητρίου και της Χρυσάνθης:
ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
6) Θεοδώρου Ειρήνη του Βασιλείου και της Ευαγγελίας:
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
7) Καλαμαρά Ελένη του Γεωργίου και της Ευφροσύνης:
155 ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜ.& ΤPΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
8) Καραθανάσης Δημήτριος του Γεωργίου και της Βασιλικής:
ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9) Καραλή Παναγιώτα του Κωνσταντίνου και της Ελπινίκης:
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ( ΠΡΕΒΕΖΑ)
10) Καραμπούλας Χαράλαμπος του Σπυρίδων και της Αθανασίας:
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΙΔ.ΠΕΡ.ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ
11) Νάκα Παρασκευή του Παναγιώτου και της Σπυριδούλας:
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12) Νάκα Χριστίνα του Κωνσταντίνου και της Αθανασίας:
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ)
13) Ντακούλα Βάσω του Κωνσταντίνου και της Χαρίκλειας:
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
14) Ντέλλα Μαρία του Χρήστου και της Θεοδώρας:
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15) Ντέλλα Νίκη του Νικολάου και της Καλλιόπης:
ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
16) Πανάγου Ευδοκία του Κωνσταντίνου και της Μαρίας:
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
17) Παυλάκη Μαρία του Αντωνίου και της Ευφροσύνης:
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
18) Σαμαρά Μαρία του Δημητρίου και της Βίκης:
ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
19) Σκαμπαρδώνη Ειρήνη - Χρυσόβα του Αθανασίου και της Χρυσαυγής:
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
20) Σκουλή Αργυρώ του Βασιλείου και της Ζωής:
ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
21) Τσιάκαλου Γεωργία του Θεοδόσιου και της Βασιλικής:
ΦΙΛ/ΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ(ΡΕΘΥΜΝΟ).


Ο πίνακας με τα ονόματα των επιτυχόντων στα ΑΕΙ και ΤΕΙ του Ενιαίου Λυκείου Βαλτινού, με το σύστημα 10 %.


1) Γιώτας Θωμάς του Δημητρίου και της Χριστίνας:
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2) Καλακίδας Δημήτριος του Παναγιώτη και της Ευφροσύνης:
ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
3) Νάκα Ελένη του Κωνσταντίνου και της Αθανασίας:
MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4) Παπακώστας Ιωάννης του Αντωνίου και της Αγαθής:
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΛΑΜΙΑΣ


Συγχαίρουμε τους επιτυχόντες και τους ευχόμαστε καλές σπουδές!

επικοινωνιστε μαζι μας