Παρασκευή, 30 Αυγούστου 2013

Τα πέντε χαμόγελα επιτυχίας του Βαλτινού

Με την ανακοίνωση των βάσεων εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, πέντε χαμόγελα επιτυχίας έλαμψαν και φέτος στο Βαλτινό. 
Συγκεκριμένα οι πέντε επιτυχόντες εισαγωγής στα ΑΕΙ και ΤΕΙ από το Βαλτινό  είναι οι εξής:


Βότσιος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου και της Αικατερίνης.
Σχολή: Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Μουσειολογίας Κέρκυρας.


Βότσιου Παρασκευή του Θωμά και της Βασιλικής.
Σχολή: Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης Α.Π.Θ.


Ριζαργιώτη Αθανασία του Παύλου και της Θεοδώρας.
Σχολή: Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης Α.Π.Θ.


Ρούσης Στέργιος του Δημητρίου και της Ελευθερίας.
Σχολή: Οικονομικών Επιστημών Παν. Ιωαννίνων.


Καραθανάσης Βασίλειος του Γεωργίου και της Ευαγγελίας.
Σχολή: Φιλοσοφίας – Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας Ιωαννίνων.

Με χαρά και υπερηφάνεια συγχαίρουμε τους μαθητές για την επιτυχία τους, στις σχολές ΑΕΙ και ΤΕΙ που επέλεξαν και τους ευχόμαστε καλή σταδιοδρομία.

Επιτυχόντες εισαγωγής στα ΑΕΙ και ΤΕΙ του Λυκείου Βαλτινού 2013


Ανακοινώθηκαν οι βάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ και ΤΕΙ της χώρας και τα ονόματα των επιτυχόντων για το 2013.
Δημοσιεύουμε παρακάτω τα ονόματα των επιτυχόντων στα ΑΕΙ και ΤΕΙ του Ενιαίου Λυκείου Βαλτινού.

Επιτυχόντες Επιλογής Ενιαίου Λυκείου Βαλτινού (90%)

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ.

ΒΟΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΒΟΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΩΜΑ
ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΓΑΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΕΩΡΓΟΜΑΝΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝ.  ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΖΑΜΠΡΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΦΩΤΙΟΥ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΚΑΡΕΚΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)

ΚΑΤΣΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ

ΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΡΑΡΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΡΙΖΑΡΓΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΡΟΥΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΚΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ –ΣΥΛΒΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ(ΛΑΜΙΑ)

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΙΟΥ
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ.

ΤΑΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ

ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΧΥΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) Τ.Ε. ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Επιτυχόντες Επιλογής Ενιαίου Λυκείου Βαλτινού  (10%)

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΒΑΣΔΕΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

επικοινωνιστε μαζι μας